چرتکه

خدایا! یک...دو...دوازده...، نه، نمی شود شمرد. نمی شود. آنقدر برایم فرستاده ای که نمی شود شمردشان؛ جلوی پایم، بغل دستم، روی سرم، غرقم کرده ای، نمی شود شمرد.

نعمت هایت را آنقدر پشت سر هم برایم فرستاده ای که نمی شود شمرد. تا چه رسد که بخواهم سپاس هم بگویم! آنقدر نعمت داده ای که نمی شود شمرد.

اما می شمرم، یک به یک، می شمرم تا بدانی می دانم این نعمت ها را "تو" برایم فرستاده ای، فقط "تو" .

یک...دو...دویست...هزار...هزار هزار...

/ 2 نظر / 10 بازدید
سروش

خوش دارم که در نیمه های شب در سکوت مرموز آسمان و زمین به مناجات برخیزم. با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتنی آسمان بگشایم. آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمایم، محو عالم بی نهایت شوم . از مرزهای علم وجود در گذرم و در وادی ثنا غوطه ور شوم و جز خدا چیزی را احساس نکنم. "" گزیده مناجات شهید دکتر مصطفی چمران ""

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1517821758